• Dzień Edukacji Narodowej

13.10.2021

Dn. 13.10.2021r. w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą przygotwali uczniowie kl. 3d.
            Z okazji tego pięknego Dnia wszystkim nauczycielom, pedagogom i wychowawcom oraz pracownikom szkoły życzymy zdrowia i pomyślności, spełnienia marzeń, a przede wszystkim dalszych sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym.

• Planowanie kariery zawodowej

12.10.2021

Dn. 30.09.2021r. i 11.10.2021r. w naszej szkole odbyły się warsztaty z "Planowania kariery zawodowej" dla uczniów klasy drugiej i trzeciej Technikum Architektury Krajobrazu. Zajęcia prowadził pan Andrzej Skiba z RZPWE w Opolu w ramach projektu "Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy". Serdecznie dziękujemy.

• Wycieczka klasy 3c

09.10.2021

W dniach 06-08.10.2021r. uczniowie klasy 3c Technikum Ekonomicznego i Technikum Architektury Krajobrazu uczestniczyli w wycieczce do Zakopanego.
            Pokonali trasę na Rusinową Polanę, z której schodząć zwiedzili Wiktorówki. Największym wyzwaniem okazało się "wdrapanie" na Halę Gąsienicową i Czarny Staw.

• Wycieczka dla logistyków

09.10.2021

W dn. 04-06.10.2021r. uczniowie klasy IId, IIId i IVd Technikum Logistycznego podczas wycieczki do Kotliny Kłodzkiej brali udział w spływie pontonowymi Nysą Ķłodzką oraz zwiedzili Polanicę Zdrój, zdobyli Śnieżnik i podziwiali wodospad Wilczki w Międzygórzu. Ostatniego dnia zwiedzili Szczeliniec - najwyższy punkt w Górach Stołowych. Zachwyciły ich przepiękne formacje skalne, zajrzeli też do Piekiełka czyli Diabelskiej kuchni. Ostatnim punktem wycieczki była Kopalnia złota w Złotym Stoku. Mimo zmęczenia i zakwasów wycieczka była bardzo udana.

• Partnerzy

• Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu
      • Uniwersytet Wrocławski
      • BRADAS Sp. z o.o. Spółka komandytowa OLESNO
      • Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego i Arboretum Wojsławice
      • Katolickie Gimnazjum w Steinfeld
      • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Oleśnie
      • EJOT Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
      • Hotel DeSilva Premium Opole
      • Pałac Pawłowice  oraz Winnica Pałacu w Pawłowicach