• Sukces uczennic Technikum Architektury Krajobrazu

        • Uczennice naszego Technikum Architektury Krajobrazu: Daria Rajonoga, Emilia Ogórek i Dorota Przywara zostały finalistkami centralnego etapu Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych z bloku architektura krajobrazu.
          Nasze gratulacje!

           

        • Sukces uczennic Technikum Ekonomicznego

        • Uczennice naszego Technikum Ekonomicznego
          Zuzanna Wilam, Dominika Kik i Weronika Ostrzecha uzyskały tytuł finalistek Olimpiady Wiedzy i Umięjętności Rolniczych. Nasze gratulacje !
              

        • Sukces w Olimpiadzie Logistycznej

        • Uczennice naszego Technikum Logistycznego Wiktoria Dylka i Karolina Fal uzyskały tytuły finalistek w XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.
          Rangę tego osiągnięcia dydaktycznego podkreśla fakt, że uczennice te znalazły się w gronie 65 finalistów wyłonionych w trybie trójstopniowych eliminacji, spośród 7191 uczestników olimpiady.

            
          Nasze gratulacje!

        • III miejsce

        • Nasza szkoła zajęła III miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Opolskiego 2018/2019
            

        • Wyróżnienie w konkursie

        • Grupa uczniów klasy Id Technikum Logistycznego:
          Aneta Galiczak, Paulina Gędek, Robert Borowski zdobyli wyróżnienie
          w Ogólnopolskim Konkursie Kreatywnym „ Młody Kierowca”.
          W konkursie brało udział 89 drużyn z całej Polski.
          Konkurs organizowany był w ramach 200. rocznicy powstania
          Centralnej Administracji Drogowej w Polsce przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.
          Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do czynnego zainteresowania się tematem
          bezpieczeństwa ruchu drogowego, rozwój kreatywności wśród młodzieży,
          a także inspirowanie do twórczych poszukiwań
          w różnych dziedzinach sztuki.

        • Podziękowanie

        •  Dowódcy Jednostki Wojskowej płk Dariusza Pawelca

        • Stypendystki Prezesa Rady Ministrów

        • Dwie uczennice naszej szkoły otrzymały Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/2020:
          1. Julia Kiedrzyn - uczennica Klasy Mundurowej II Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnie.
          2. Zuzanna Wilam - uczennica Technikum Ekonomicznego w Oleśnie.

              

        • I miejsce

        • w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w piłce nożnej dziewcząt
            

        • Mistrzyni Polski w grze singlowej

        • Magdalena Matusiak - uczennica naszej szkoły reprezentantką Polski na XXXI Mistrzostwach Świata we Francji.

        • I miejsce

        • dla uczniów w POWIATOWYCH BIEGACH SZTAFETOWYCH 2019
          oraz
          II miejsce dla uczennic z naszej szkoły również 
          w POWIATOWYCH BIEGACH SZTAFETOWYCH 2019.

        • I miejsce w roku szkolnym 2018/2019

        • w klasyfikacji sportowej szkół powiatu oleskiego w roku szkolnym 2018/2019 - dla dziewcząt i chłopców.
             

        • Trzy medale

        • Trzy medale Oleskiego Ekonomika w Indywidualnej Lekkiej Atletyce w Opolu 2019
          1. Dawid Plata zdobył MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA w biegu na 3000m.
          2. Wiktoria Osyra zdobyła WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA w biegu na 1500m.
          3. Brąz, po debiucie w trójskoku, uzyskała Julia Osiewacz i 4 miejsce w skoku w dal.
          Po raz pierwszy nasze dziewczęta zdobyły MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA, a chłopacy zajęli 4 miejsce.
          Wcześniej Wiktoria Osyra zdobyła złoty medal w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA w biegach przełajowych, dziewczęta zdobyły MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA w przełajowych biegach drużynowych. To zwycięstwo dało im możliwość udziału w ogólnopolskich drużynowych biegach przełajowych w Kamionie, na których zajęły 4 miejsce, a indywidualnie 6 miejsce w kraju zajęła Wiktoria Osyra. W kwietniu, w Namysłowie nasza sztafeta dziewcząt zdobyła WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA.

        • II miejsce

        • dla uczennica naszej szkoły Patrycji Klima w konkursie
          Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"
          w ramach autorskiego programu
          "Stop uzależnieniom, czas na dobrą muzykę i wymarzony zawód".

        • Zwycięzcy Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

        • W Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się III etap VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do finału zakwalifikowało się 60 uczniów, którzy najlepiej napisali dwa pierwsze etapy.
          Z naszej szkoły do ostatniego etapu dostali się:
          Angelika Kozala, Jessica Kozala, Krzysztof Kłak. Wszyscy finaliści są uczniami IV klasy Technikum Logistycznego.
          Zwycięzcą VIII edycji Olimpiady Logistycznej został
          uczeń Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących KRZYSZTOF KŁAK.

          Nagrody za zajęcie I miejsca są następujące:
          - możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT przez cały okres studiów licencjackich lub inżynierskich;
          -tablet;
          - wyjazd z opiekunem na Międzynarodową Konferencję Logistyczną;
          - płatny staż w dziale logistyki Volvo Polska;
          - płatna praktyka w firmie Ritex;
          - bon stażowy na 2-miesieczny płatny staż w firmie Spedimex;
          - wizyta studyjna w jednym z oddziałów GEFCO Polska;
          - zestaw gadżetów bezpłatna praktyka w oddziale firmy Vos.

           

        • II miejsce

        • dla uczennicy naszej szkoły Kamili Krzywoń w konkursie
          "Szlachetne zdrowie, co ja wiem o Tobie, a co powinienem wiedzieć"

        • II miejsce

        • w konkursie z języka niemieckiego dla uczennicy naszej szkoły Marty Cichon.
           

        • III miejsce

        • uczeń naszej szkoły Jakub Kuźnik zajął III miejsce XXI Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym

        • Sukces w Olimipadzie Logistycznej

        • Do drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu, zakwalifikowały się trzy uczennice z klasy IV Technikum Logistycznego z naszej szkoły:
          Sandra Drynda, Wiktoria Dylka i Karolina Fal.
          Do trzeciego etapu (finału), który odbędzie się w marcu 2020r. zakwalifikowały się dwie uczennice:
          Wiktoria Dylka i Karolina Fal. 
          Próg kwalifikacyjny wyniósł 32 punkty, które uzyskało 59 uczniów z całej Polski. 
          A ponieważ w olimpiadzie bierze corocznie udział około 8000 uczniów z całego kraju, to tym bardziej gratulujemy i jesteśmy dumni z sukcesu.
          Informujemy dodatkowo, że olimpiada ta została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w Warszawie w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.