• Wspieramy najlepszych IV

• Zarząd Województwa Opolskiego ogłasza nabór wniosków do programu stypendialnego „Wspieramy najlepszych IV”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020. Termin złożenia wniosku - do 14 września 2022r.
            Program pomocy stypendialnej skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych województwa opolskiego, szczególnie uzdolnionych, między innymi w zakresie:
            nauk matematycznych, przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, przedsiębiorczości i przedmiotów z zakresu
             technologii informacyjno – komunikacyjnych, dla których trudna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym.
            Zobacz https://www.opolskie.pl/wspieramy-najlepszych-iv/

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Dn. 01.09.2022r. o godz. 9.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.

Uczniowie klas pierwszych Liceum i Technikum proszeni są o zgłoszenie się do szkoły o godz. 8.30 do następujących pracowni:
            pracownia nr 17 - klasa 1a - Liceum Ogólnokształcące
            pracownia nr 23 - klasa 1c - Technikum Ekonomiczne i Technikum Logistyczne
            pracownia nr 10 - klasa 1d - Technikum Hotelarstwa i Technikum Architektury Krajobrazu.

Przydział pracowni w roku szkolnym 2022/2023:
            2a LO - pracownia nr 13 - wychowawca: M. Maroń  - Trawińska
            2c TE/TL - pracownia nr 3 - wychowawca: M. Koloch
            3a LO - pracownia nr 7 - wychowawca: B. Koj
            3c TE/TAK - pracownia nr 16b - wychowawca: E.Niejadlik
            3d TL - pracownia nr 4 - wychowawca: M. Zalewska - Słowik
            4a LO - pracownia nr 8  -wychowawca: B. Chęcińska - Nagłowska
            4c TE/TAK - pracownia nr 16a - wychowawca: J. Szychowska
            4d TL - pracownia nr 6 - wychowawca: M. Kierat
            4e TE/TH - pracownia nr ek1 - wychowawca: B. Bednarska - Suder
            Uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych o godz. 8.40 zgłaszają się do przydzielonych sal i z krzesłami przechodzą na salę gimnastyczną.
            Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w przydzielonych pracowniach odbędą się spotkania z wychowawcami klas.