Aktualności

    • Aktualności

          • Animator Czasu Wolnego

            18.06.2026

            18 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbył się kurs „Animator Czasu Wolnego”, który poprowadził pan Sebastian Padula z firmy STAGEMAN – trener animatorów, manager projektów, dyrektor artystyczny oraz konferansjer wydarzeń JBB International.
            To było wyjątkowe spotkanie pełne ciekawych zabaw, animacji, elementów żonglerki oraz muzykoterapii.
            Właściwie był to czas bez telefonów, ale za to pełen relaksu, śmiechu, dobrej energii i wspólnej zabawy. Takiej chwili wytchnienia i integracji właśnie potrzebowaliśmy, aby choć na moment oderwać młodzież od codziennych obowiązków i z tanecznym krokiem wkroczyć w zbliżające się wakacje.
            Serdecznie dziękujemy Panu Sebastianowi za profesjonalizm, zaangażowanie oraz mnóstwo pozytywnych emocji. Już dziś zapraszamy wszystkich naszych uczniów na kolejne zajęcia i warsztaty, które zorganizujemy jeszcze w 2026 roku.

          • Tytuł finalisty

            17.06.2026

            Uczennica naszego Technikum Hotelarstwa Weronika Szyguda zajęła IV miejsce i uzyskała tytuł finalisty w I Edycji Ogólnopolskiego Turnieju "Mistrz w Zawodzie w Branży Hotelarskiej' organizowanego przez Branżowe Centrum Umiejętności w Biedrzychowicach pod patronatem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

          • Trzy medale Ekonomika na mistrzostwach województwa

            14.06.2026

            W dniu 11.06.2026r w Opolu na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Szkół w Lekkiej atletyce. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.
            Podwójnym Mistrzem województwa
            w biegu na 100 i 200 metrów został Jan Lysy.

            Wicemistrzem województwa w biegu na 1500 metrów został Wojciech Telęga.
            4 miejsce w skoku wzwyż osiągnął Jakub Czołkos
            4 miejsce w trójskoku zajęła Amelia Bartosiak, w skoku w dal osiągnęła 8 miejsce
            4 miejsce w biegu na 400 metrów osiągnął Nikodem Bieniek
            5  miejsce w biegu na 400 metrów zajęła Wiktoria Gartner a  w skoku wzwyż była 6
            5 miejsce w biegu na 800 metrów wywalczył Alexander Ledwig
            8 miejsce w rzucie oszczepem zajęła Laura Kuzior
            9 miejsce w biegu na 1500 metrów zajął Adrian Haładyn
            10 miejsce w pchnięciu kulą zajęła Iga Kacała
            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

          • Wojewódzki Konkurs Plastyczny

            11.06.2026

            Uczniowie naszej szkoly wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. „Udział żołnierzy polskich w misjach pokojowych ONZ” pod opieką pani Magdaleny Koloch i zajęli następujące miejsca:
            I miejsce - Magdalena Nowak
            II miejsce - Magdalena Pawlica, Marcin Tomala
            V miejsce - Marcin Maślana
            VI miejsce - Polina Balicka
            Nasze serdeczne gratulacje!

          • Próg sprawności fizycznej

            02.06.2026

            Dawaj - nie czekaj, przyjdź i zobacz!
            Zapraszamy wszystkich uczniów klas ósmych szkół podstawowych zainteresowanych naszym II Liceum Ogólnokształcącym - oddziałem przygotowania wojskowego z elementami ratownictwa medycznego do naszej szkoły dn. 08.06.2026r. na godz. 12.00.
            W tym dniu przeprowadzimy - pierwszy próg sprawności fizycznej -
            Zabierz ze sobą strój sportowy, odpowiednie obuwie i wydrukowane oraz podpisane przez rodzica oświadczenie.
            II termin przeprowadzenia progu sprawności fizycznej odbędzie się dn. 29.06.2026r. o godz. 9.00.
            Zapraszamy.

          • Końcowe dni Erasmus

            29.05.2026

            Kolejny intensywny dzień naszego Erasmusa+ za nami. Dzień rozpoczęliśmy standardowo, szlifując nasze umiejętności na praktykach. Następnie wzięliśmy udział w spotkaniu pożegnalnym. Było to podsumowanie naszej pracy, podziękowań dla koordynatorów oraz wręczenia certyfikatów. Po południu wybraliśmy się na rejs katamaranem po wybrzeżu Malagi Wiatr we włosach, hiszpańskie słońce i panorama Malagi z perspektywy wody – coś pięknego!

          • Erasmus ciąg dalszy...

            29.05.2026

            Kolejne dni super przygody

            Niedzielę rozpoczęliśmy wyjątkowo, ponieważ część naszej grupy wybrała się na zamek Gibralfaro, by podziwiać tam przepiękny wschód słońca. Następnie udaliśmy się do katedry w Maladze na mszę świętą. Popołudnie spędziliśmy na plaży El Palo, gdzie odpoczywaliśmy i łapaliśmy siły po całym tygodniu intensywnych praktyk. Piękne widoki i chwile relaksu idealnie dopełniły ten wolny dzień.
            Poniedziałek przyniósł nam kolejny super dzień pełen nowych wyzwań, który rozpoczęliśmy od udania się do naszych miejsc praktyk. Po zakończonej pracy wybraliśmy się na miasto, aby we własnym zakresie i we wspólnym gronie dalej zwiedzać urokliwą Malagę. Odwiedziliśmy również galerię handlową, a wspaniała, słoneczna pogoda towarzyszyła nam przez cały czas. Nie do wiary, ale właśnie minęła nam już połowa naszych praktyk!

          • I miejsce

            26.05.2026

            Uczniowie naszej szkoły: Fabian Suchy, Bartłomiej Wyrwich, Maciej Śliwiński zajęli I miejsce w zawodach wędkarskich!!! Natomiast indywidualnie Bartłomiej Wyrwich zajął II miejsce w XX Mistrzostwach Szkół Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym.
            Nasze serdeczne gratulacje!

          • Profilaktyka dla nieletnich

            26.05.2026

            W dniu 25 maja 2026r. uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w spotkaniu ze st. asp. Ewą Łyczko, poświęconym odpowiedzialności karnej nieletnich. Podczas prelekcji młodzież miała okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat konsekwencji prawnych niewłaściwych zachowań oraz odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Spotkanie było cenną lekcją profilaktyki i świadomego funkcjonowania w społeczeństwie.

          • Kolejne dni Erasmusa

            25.05.2026

            Kolejne dni mijają, mamy tydzień za sobą.
            Proszę szukać kolejnych relacji z ERASMUSA pod zakładką PROJEKTY UNIJNE, a teraz relacje praktykantów z szóstego i siódmego:
            Piątek w Maladze pod hasłem: pełen relaks! Po intensywnym tygodniu pracy przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. ☀️ Dzisiejszy dzień spędziliśmy na słynnej plaży La Malagueta, łapiąc hiszpańskie słońce, słuchając szumu fal i regenerując siły. Krótki reset, pyszne lody i chwila oddechu w cieniu palm – tak wygląda idealny koniec tygodnia w Hiszpanii!
            Sobota na Erasmus+, dzisiejszego dnia wybraliśmy się na wycieczkę do Granady. Podczas zwiedzania mieliśmy okazję zobaczyć niezwykłe ogrody i zabytkowe zakątki Alhambry. Spacerowaliśmy alejkami pełnymi zieleni i kwiatów, podziwiając wyjątkową architekturę oraz klimat hiszpańskiej Andaluzji. Nie zabrakło również wspólnych zdjęć, integracji i poznawania historii tego wyjątkowego mie

          • Praktyki na Erasmusie

            25.05.2026

            Krótkoterminowa mobilność edukacyjna osób uczących się w ramach kształcenia i szkolenia zawodowego.
            Numer projektu: 2025-1-PL01-KA121-VET-000310723
            A oto tak pracuje nasza młodzież w różnych firmach na terenie Malagi i nie tylko.

          • ERASMUS dzień piąty

            24.05.2026

            Dzień pełen słońca, emocji i odkrywania uroków Malagi za nami! 🌴☀️
            Podczas wyjazdy praktykanci mieli okazję uczestniczyć w „dniu z pracy”, poznając codzienne obowiązki i atmosferę pracy w hiszpańskim środowisku. Była to cenna lekcja praktycznych umiejętności, współpracy i komunikacji.
            Następnie przyszedł czas na pełną energii GRĘ MIEJSKĄ, podczas której uczestnicy odkrywali najpiękniejsze zakątki słonecznej Malagi. Uczniowie, rozwiązując zadania i wykonując wyzwania, poznawali historię, kulturę oraz wyjątkowy klimat miasta. 🧩📸
            Na zdjęciach doskonale widać efekty integracji, wspólnej zabawy i świetnej atmosfery, która towarzyszyła nam przez cały dzień. Każda grupa przedstawiła wykonanie swoich zadań w super przygotowanych filmach.
            To był dzień pełen nauki, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień.

          • Nasi mali goście

            22.05.2026

            W dniu 22 maja 2026r. mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole grupę dzieci z PP nr 4. Przedszkolaki miały okazję zwiedzić budynek szkoły oraz internat, a także poznać Panią Dyrektor i Grono Pedagogiczne.
            W trakcie wizyty dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, podczas których zapoznały się z kierunkami kształcenia oferowanymi przez naszą placówkę. Najmłodsi z dużym zaangażowaniem wykonywali zadania związane z poszczególnymi zawodami oraz aktywnie uczestniczyli we wspólnych zajęciach i zabawach.
            Spotkanie przebiegło w serdecznej i radosnej atmosferze, dostarczając dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i cennych doświadczeń.
            Serdecznie dziękujemy za odwiedziny oraz wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że była to wartościowa i inspirująca wizyta. Zapraszamy ponownie do naszej szkoły i internatu!

          • ERASMUS dzień czwarty

            22.05.2026

            Numer projektu: 2025-1-PL01-KA121-VET-000310723

            Co dalej w słychać w Hiszpanii?
            Czwartego dnia naszego wyjazdu w ramach programu Erasmus wszyscy ponownie udali się do swoich miejsc pracy. Był to kolejny dzień zdobywania doświadczenia zawodowego oraz poznawania codziennych obowiązków w międzynarodowym środowisku.
            Po zakończonej pracy postanowiliśmy odpocząć i skorzystać z pięknej pogody. Część osób spędziła czas na tarasie, a część na plaży, korzystając ze słońca i chwili relaksu.
            Wieczorem wybraliśmy się na wspólne oglądanie zachodu słońca przy Castillo de Gibralfaro. Widoki były wyjątkowe i pozwoliły nam zobaczyć Malaga z zupełnie innej perspektywy. Po zachodzie słońca udaliśmy się jeszcze na spacer po mieście, podziwiając jego atmosferę i spędzając razem miło czas.
            Klimatyczne uliczki, ciepły hiszpański wiatr i niezwykły klimat sprawiały, że chciało się zatrzymać czas. Były to chwile,

          • ERASMUS DZIEŃ TRZECI

            21.05.2026

            Numer projektu: 2025-1-PL01-KA121-VET-000310723

            Kolejny piękny dzień na Erasmus+ w Maladze.
            Dzień zaczęliśmy od śniadania, a później każdy z nas ruszył do swojego miejsca pracy. Po południu mieliśmy chwilę dla siebie po czym wszyscy razem wybraliśmy się na plażę.
            Piękna pogoda, słońce i wspólnie spędzony czas to coś co zapamiętamy na długo🥰

          • Rekrutacja 2026/2027

            29.04.2026

            Zalogowanie się, wypełnienie, wydrukowanie i dostarczenie wniosku do szkoły pierwszego wyboru
            od 11 maja 2026r. do 15 czerwca 2026r. na stronie:

            Nabór 2026 firmy Vulcan

            UWAGA!

            Wniosek najlepiej jest złożyć osobiście w szkole, zaznaczając odpowiednią opcję w systemie Nabór oraz dostarczając wymagane dokumenty w formie papierowej.
            Natomiast wniosek składany w formie elektronicznej musi zostać podpisany elektronicznie przez rodzica/opiekuna prawnego za pośrednictwem platformy ePUAP.
            W przeciwnym wypadku wniosek nie będzie podlegał weryfikacji w systemie Nabór 2026.

          • Erasmus drugi dzień

            20.05.2026

            Numer projektu: 2025-1-PL01-KA121-VET-000310723

            Erasmus w Maladze — dzisiejszy dzień 20.05.2026r. był pełen wrażeń. Poznaliśmy nasze miejsca pracy, a następnie uczestniczyliśmy w spotkaniu z naszym koordynatorem z firmy Erromind, podczas którego dowiedzieliśmy się wielu istotnych rzeczy oraz mogliśmy podzielić się pierwszymi wrażeniami.
            Później zostaliśmy oprowadzeni przez przewodnika po Maladze — poznaliśmy najważniejsze zabytki miasta oraz ich historię. Ponieważ poniedziałek był Międzynarodowym Dniem Muzeów, mieliśmy okazję odwiedzić również muzeum Pabla Picassa, gdzie mogliśmy podziwiać wystawę jego obrazów.
            Ostatnim punktem naszej mini podróży była plaża, która okazała się przepiękna i zachwyciła nas malowniczym widokiem na morze.
            Jest super !!!!

          • ERASMUS pierwszy dzień

            19.05.2026

            Numer projektu: 2025-1-PL01-KA121-VET-000310723

            Pierwszy dzień pełen emocji rozpoczęliśmy od przejazdu na lotnisko w Krakowie, a następnie odprawy bagażowej. Po kontroli bezpieczeństwa i krótkim oczekiwaniu wsiedliśmy do samolotu, rozpoczynając naszą podróż do Málaga. Po przylocie odebraliśmy bagaże i autokarem udaliśmy się do miejsca zakwaterowania, podziwiając po drodze pierwsze hiszpańskie krajobrazy. Po zakwaterowaniu zjedliśmy wspólną kolację, a następnie wybraliśmy się na wieczorny spacer po Málaga, odwiedzając m.in. Plaza de la Constitución. ✈️🌴
            To był intensywny, ale bardzo ekscytujący początek naszej erasmusowej przygody!

          • EduBus w oleskim Ekonomiku!

            12.05.2026

            Dn. 11 maja uczniowie klasy 1C Technikum Ekonomicznego i Technikum Hotelarstwa uczestniczyli w praktycznych warsztatach EduBusa – mobilnego punktu edukacyjnego wspierającego młodzież w planowaniu przyszłości zawodowej. Wizyta odbyła się w ramach projektu „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie”, realizowanego dzięki środkom Krajowego Planu Odbudowy oraz we współpracy z Opolskim Centrum Edukacji.
            Podczas ciekawych warsztatów uczniowie, z wykorzystaniem gogli VR, poznawali specyfikę różnych zawodów, wymagane kompetencje oraz możliwe ścieżki edukacyjno - zawodowe. Interaktywne zajęcia pozwoliły młodzieży lepiej spojrzeć na przyszłość i świadomie planować swój rozwój. Udział klasy w wydarzeniu zorganizowały Panie Magdalena Koloch oraz Paulina Więcławik.
            Dziękujemy zespołowi EduBusa za inspirujące i wartościowe zajęcia!

          • I miejsce

            05.05.2026

            Brawo! Uczennica naszego Technikum Architektury Krajobrazu Nikola Czerchlańska reprezentowała nasza szkołę w Powiatowym Konkursie Piosenki " Muzyczny Patron Roku" i zdobyła I miejsce za wokalną interpretację piosenki Anny Jantar " Kto wymyślił naszą miłość".
            Serdeczne gratulacje!

          • "Cyberbezpieczeństwo - nie daj się złapać w sieci"

            30.04.2026

            Dn. 30.04.2026 r. w naszej szkole gościliśmy panią Kamilę Majcherczyk – eksperta Departamentu Bezpieczeństwa PKO Banku Polskiego oraz panią Ewę Łyczko – starszego aspiranta Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie, które przedstawiły uczniom klas trzecich bardzo ciekawy temat dotyczący cyberprzestępczości w ramach współpracy wynikającej z porozumienia Komendy Głównej Policji z PKO Bankiem Polskim.
            Serdecznie dziękujemy za przekazanie cennych informacji.
            Spotkanie z pewnością skłoni uczniów do refleksji nad własnymi nawykami w mediach społecznościowych i uświadomi znaczenie bezpieczeństwa w sieci.

          • II miejsce

            30.04.2026

            Drużyna z naszej szkoły pod opieką pana Damiana Sowy zajęła II miejsce
            w XXXII Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK w etapie rejonowym.
            Świetna robota, zaangażowanie i zimna krew w działaniu.
            Gratulacje dla drużyny!

          • Zbiórka darów

            28.04.2026

            Z inicjatywy uczennic klasy 2c naszego Technikum Logistycznego zorganizowano zbiórkę darów dla podopiecznych Domu Dziecka w Sowczycach. W dniu 28.04.2026 podsumowano akcję, przekazując wychowankom zebrane upominki. To piękna inicjatywa, a przede wszystkim lekcja solidarności i dzielenia się tym, co mamy. Angażując się w pomoc rówieśnikom z placówek opiekuńczych, uczniowie pokazują, że los drugiego człowieka nie jest im obojętny.

          • Język niemiecki na 1. i 2. miejscu

            28.04.2026

            W konkursie z języka niemieckiego Sprachdoktor:
            1. uczennica Wiktoria Gartner zajęła 1. miejsce w województwie opolskim i 50. w kraju,
            2. uczennica Angelika Korner zajęła 2. miejsce w województwie opolskim, 11. w kraju i otrzymała nagrodę pieniężną,
            3. uczeń Fabian Suchy zajął 2. miejsce w województwie opolskim i 65. w kraju.

          • Finał Konkursu

            23.04.2026

            Dn. 20.04.2026r. odbył się finał XXV edycji Konkursu Wiedzy o Powiecie Oleskim. Eliminacje szkolne i zmagania półfinałowe wyłoniły 10 najlepszych uczestników - reprezentantów szkół podstawowych i ponadpodstawowych naszego powiatu.
            W drugiej części zmagań finałowych wśród 5 najlepszych uczestników znalazły się aż dwie uczestniczki z ZSEIO Kinga Gońda i Zuzanna Przybylska. Uczennice Technikum Ekonomicznego po raz kolejny znalazły się w finale konkursu, który wymaga od uczestników dużej wiedzy z historii, geografii, kultury oraz znakomitej orientacji w bieżących wydarzeniach naszego regionu.
            Serdecznie gratulujemy sukcesu i ogromnej znajomości szczegółów dotyczących naszej małej ojczyzny.

          • Olesno - Warszawa - Olesno

            23.04.2026

            Dn. 20–21 kwietnia 2026 r. uczniowie klasy 1c Technikum Hotelarstwa i Technikum Ekonomicznego oraz 3C Technikum Ekonomicznego i Technikum Architektury Krajobrazu wzięli udział w wycieczce do Warszawy.
            Odwiedziliśmy Centrum Pieniądza NBP, gdzie uczniowie kierunku technik ekonomista mogli poszerzyć swoją wiedzę o pieniądzu, inflacji i roli banku centralnego 💰.
            Byliśmy również na Stadionie Narodowym, w Ogrodzie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Łazienkach Królewskich 🌿🏟️ – miejsca te były szczególnie interesujące dla uczniów architektury krajobrazu.
            Dla uczniów kierunku technik hotelarstwa dodatkowym atutem był nocleg w hotelu „Patron”, który pozwolił im przyjrzeć się funkcjonowaniu obiektu hotelowego „od kuchni” 🏨
            Podczas wyjazdu zobaczyliśmy także ważne miejsca historyczne naszej stolicy, dzięki czemu mogliśmy lepiej poznać jej historię i kulturę.
            Wycieczka była świetną okazją

          • I miejsce dla naszych Logistyków

            22.04.2026

            W dniu 21 kwietnia 2026 roku odbył się finał konkursu „LigaMłodych Logistyków”, organizowanego przez Koło Naukowe „DIALOG”, pod Honorowym Patronatem JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz PrezydentaMiasta Katowice. Nasi uczniowie Technikum Logistycznego zajęli I miejsce.
            W konkursie wzięły udział 213 drużyn z całej Polski. Tegoroczny temat brzmiał: „Konsumpcjonizm i logistyka zwrotów”. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: JessicaBaumert, Dawid Linde oraz Filip Trzepała.
            Do finału zakwalifikowało się 8 najlepszych drużyn. Pierwszy etap finału polegał na rozwiązaniu testu. Następnie finaliści przedstawili przed publicznością prezentację na temat konsumpcjonizmu i logistyki zwrotów. Po wystąpieniu odpowiadali również na pytania Jury dotyczące omawianego zagadnienia.
            Uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody:
            bony do Empiku owartości 300 zł,
            bon o wartości 350 zł na 

          • I miejsce

            20.04.2026

            Uczennice klasy 1c Technikum Ekonomicznego – Julia Linde, Oliwia Psykała, Żaneta Mielczarek pod opieką pani Magdaleny Koloch zajęły I miejsce w VI edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy o Rynku Pracy.
            Nasze gratulacje!

          • Po prostu BRAWO!

            19.04.2026

            W dniu 17.04.2026r. trzy uczennice naszej szkoły wzięły udział w Okręgowej Olimpiedzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych we Wrocławiu:
            z bloku Architektura Krajobrazu - Vanessa Pakuła,
            z bloku Agrobiznes Kinga Gońda i Kinga Słomka.
            Dziewczyny w swoich blokach zajęły wysokie miejsca,
            a Kinga Słomka zdobyła 1. miejsce w bloku AGROBIZNESU.
            Gratulujemy i życzymy powodzenia na Centralnej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Poznaniu!

          • Targi Edukacyjne w Pankach

            19.04.2026

            Dn. 16.04.2026 uczniowie ZSEiO w Oleśnie uczestniczyli w Targach Edukacyjnych zorganizowanych w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Pankach.
            Podczas wydarzenia zaprezentowaliśmy ofertę edukacyjną naszej szkoły, przybliżając kierunki kształcenia oraz możliwości rozwoju. Duże zainteresowanie wzbudziła także oferta internatu, szczególnie wśród uczniów dojeżdżających z dalszych miejscowości.
            Dziękujemy za zaproszenie i wszystkie inspirujące rozmowy!

          • I miejsce

            17.04.2026

            W Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w indywidualnych biegach przełajowych chłopców - rocznik 2009 i młodsi - Licealiada 2025/2026 uczeń naszej szkoły Wojciech Telęga zajął I miejsce.
            Uwaga! Uczniowie: Wojciech Telęga, Angelika Bogatka, Wiktoria Tkocz, Wiktoria Gartner i Adrian Haładyn awansowali do finału wojewódzkiego!
            Nasze gratulacje!

          • III miejsce

            16.04.2026

            Dn. 14 kwietnia 2026r. nasz oddział przygotowania wojskowego - II Liceum Ogólnokształcące zajął III miejsce na Spartakiadzie Sportowo - Obronnej Klas Wojskowych w Opolu - etap wojewódzki .

          • Kurs barmański

            10.04.2026

            W dniach 09–10.04.2026 r. w naszej szkole został przeprowadzony kurs barmański.
            Podczas dwóch intensywnych dni uczestnicy zdobywali praktyczne umiejętności z zakresu miksologii, dekorowania napojów na bazie różnorodnych soków oraz poznali podstawy i techniki barmańskiego show – flair.
            Zajęcia zostały przeprowadzone przez doświadczonych trenerów barmańskich posiadających praktykę zawodową w branży gastronomicznej oraz doświadczenie w szkoleniu młodzieży.
            Serdecznie dziękujemy - Fast Bar Cocktail&Coffee EVENT-
            Film na facebooku: klikaj i zobacz

    • Partnerzy

      • Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu
      • Uniwersytet Wrocławski
      • BRADAS Sp. z o.o. Spółka komandytowa OLESNO
      • ORAS Olesno Spółka z o.o
      • Katolickie Gimnazjum w Steinfeld
      • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Oleśnie
      • Invado Sp. z o.o. Dzielna
      • EJOT Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
      • Hotel DeSilva Premium Opole
      • Pałac Pawłowice  oraz Winnica Pałacu w Pawłowicach
      • Biuro do Spraw Proobronnych
      • Polsko - Niemiecka Współpraca Młodzieży
      • Politechnika Opolska
      • Uniwersytet Opolski
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Godziny dzwonków

      Poniedziałek 22.06.2026
    • Kontakt

        • Nazwa szkoły
        • Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Oleśnie
        • Telefon
        • (+34) 358-20-68
        • Adres szkoły
        • 46-300 Olesno, ul. Powstańców Śl. 4
          Poland
    • W Ogólnopolskim Rankingu Techników 
      Perspektywy 2026 Roku
      zajmujemy 1 miejsce w powiecie oleskim
      i 7 miejsce w województwie opolskim  


      Zobacz: strona Perspektywy

      Wyniki Rankingu Perspektywy i 1 miejsce w powiecie oleskim:

      W 2025r. - 118 miejsce w kraju, 4 w województwie (złota tarcza)
      W 2024r. - 55 miejsce w kraju, 4 w województwie (złota tarcza)
      W 2023r. - 49 miejsce w kraju, 4 w województwie (złota tarcza)
      W 2022r. - 33 miejsce w kraju, 3 w województwie (złota tarcza)
      W 2020r. - 49 miejsce w kraju, 5 w województwie (złota tarcza)
         W 2019r. - 144 miejsce w kraju, w 7 województwie (srebrna tarcza)
      W 2018r.- 99 miejsce w kraju, 5 w województwie (złota tarcza)
      W 2017r. -121 miejsce w kraju, 7 w województwie (srebrna tarcza)
      W 2016r. - 68 miejsce w kraju, 5 w województwie (złota tarcza)
      W 2015r. - 60 miejsce w kraju, 4 w województwie (złota tarcza)
      W 2014r. - 60 miejsce w kraju, 4 w województwie (złota tarcza)
      W 2013r.- 35 miejsce w kraju, 3 w województwie (złota tarcza)
      W 2012r. - 59 miejsce w kraju, 4 w województwie (złota tarcza)

    • Kontakt

      • Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Oleśnie
      • (+34) 358-20-68
      • 46-300 Olesno, ul. Powstańców Śl. 4
        Poland
    • Logowanie