• Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych

• Dn. 08.02.2023r. uczniowie poszczególnych klas wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie, którego celem było przekazanie istotnych informacji na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

• Wywiadówki

• Dn. 08.02.2023r. o godz. 16.00 w naszej szkole odbędą się spotkania wychowawców z rodzicami w następujących pracowniach:
            klasa 1a - Liceum Ogólnokształcące - pracownai nr 17
            klasa 1c - Technikum Ekonomiczne i Logistyczne - pracownia nr 23
            klasa 1d - Technikum Hotelarstwa i Architektury Krajobrazu - pracownia nr 10
            klasa 2a - Liceum Ogólnokształcące - pracownia nr 13
            klasa 2c - Technikum Logistyczne i Ekonomiczne - pracownia nr 3
            klasa 3d -Technikum Logistyczne - pracownia nr 4
            klasa 4a - Liceum Ogólnokształcące - pracownia nr 8
            klasa 4c - Technikum Ekonomiczne i Architektury Krajobrazu - pracownia nr 16a
            klasa 4d - Technikum Logistyczne - pracownia nr 6
            klasa 4e - Technikum Ekonomiczne i Hotelarstwa - pracownia nr ek1
            Serdecznie zapraszamy.

• Wojewódzki tenis stołowy

• Uczennica naszej szkoły Wiktoria Poloczek zajęła V miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Szkół w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt.

• Sukces

• Dn. 06.02.2023r. uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w piłce ręcznej chłopców. Najskuteczniejszym zawodnikiem został Szymon Skowronek - zdobywca 14 bramek.

• Otwarcie wirtualnej strzelnicy

• Dn. 30.01.2023r. uczniowie naszego Liceum Ogólnokształcacego  - klasy mundurowej na uroczystym otwarciu wirtualnej strzelnicy z udziałem Wiceministra Obrony Narodowej - pana Marcina Ociepy.
            W trakcie tej uroczystości pani Dyrektor podpisała porozumienie o współpracy z Burmistrzem Olesna  - panem Sylwestrem Lewickim.