• Podziękowania

• Miejska Rada Seniorów złożyła wolontariuszom z naszej szkoły podziękowania za pomoc i wsparcie Dnia Integracji Międzypokoleniowej.

• Wyjazd do Oświęcimia

• Uczniowie naszej szkoły 20 września br. udali się do Muzeum Auschwitz–Birkenau w Oświęcimiu. Odwiedziliśmy miejsca pamięci i uczciliśmy  pamięć ofiar zbrodni nazistowskich i holokaustu z okresu II wojny światowej.

• Uprawnienia dla logistyków

• Grupa uczniów Technikum Logistycznego w  naszej szkole uczęszczała na kursy z obsługi operatora wózka widłowego w ramach projektu unijnego  "Kształcimy kompleksowo i nowocześnie".
            Dn. 19.09.2022r. uczniowie przystapili do egzaminów końcowych i szczęśliwie zdobyli uprawnienia do obsługi tego typu wózka.

• Wycieczka integracyjna

• Dn. 16.09.2022r. uczniowie klasy 1c Technikum Ekonomicznego i Technikum Logistycznego z opiekunami na wycieczce integracyjnej w Starym Oleśnie.

• Wycieczka integracyjna

• Dn. 12.09.2022r. uczniowie klasy 1a Liceum Ogólnokształcącego i klasy 1d Technikum Hotelarstwa oraz Technikum Architektury Krajobrazu z opiekunami na wycieczce integracyjnej w Starym Oleśnie.

• Wywiadówka

• Wywiadówka dla rodziców uczniów  klas pierwszych odbędzie się dn. 07.09.2022r. o godz. 16.00

kl. 1a - pracownia nr 16b - M. Kubacki

kl. 1c - pracownia nr 23 - M. Osowska