• Zakończenie roku szkolnego

• Dn. 24.06.2022r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego przygotowane przez uczniów klasy 1c Technikum Logistycznego i Technikum Ekonomicznego pod opieką pani M.Koloch i pani D. Stasieńko.

• Kurs barmański

• W dn. 21-23.06.2022r. w naszej szkole uczennice klasy 3e Technikum Hotelarstwa na kursie barmańskim zorganizowanyw ramach projektu unijnego.

• Nagrody

• Nagrody, puchary, dyplomy i wyróżnienia dla uczniów naszej szkoły.
            Skladamy serdeczne  gratulacje za osiągnięcia w roku szkolnym 2021/2022.

• Uroczyste zakończenie

• Dn. 13.06.2022r. pani Dyrektor Dorota Mielczarek-Koziołek, pan Marcin Kubacki z uczniami klasy mundurowej uczestniczyli w uroczystym zakończeniu "Legii Akademickiej" na Uniwersytecie Opolskim. Na uroczystości obecny był również pan Marcin Ociepa  - sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.

• Obóz szkoleniowy

• W dn. 06.06.2022r. - 10.06.2022r. uczniowie kl. 3a II Liceum Ogólnokształcącego klasy mundurowej na obozie szkoleniowym w Pierwszym Pułku Saperów w Brzegu w ramach realizacji programu Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe. W trakcie obozu prowadzone były praktyczne zajęcia w ramach zaliczenia przedmiotu Edukacja wojskowa tj: strzelanie, taktyka, rozpoznania wojskowe, szkolenia inżynieryjno - saperskie, łączność i pomoc medyczna.

• Uwaga!

• W dn. 17.06.2022r. (piątek) sekretariat czynny w godz. 8.00 - 15.00.
            Serdecznie zapraszamy.

• "Złota Szkoła" jedyna w powiecie oleskim

• Nasza szkoła po raz drugi uzyskała tytuł ZŁOTEJ SZKOŁY NBP - jako jedyna szkoła z powiatu oleskiego, spośród 8-u szkół ponadpodstawowych w województwie opolskim, 96-u szkół ponadpodstawowych w Polsce.
            W II edycji programu Złote Szkoły NBP uczniowie klasy Ic Technikum Logistycznego w składzie: Aleksandra Dziagacz, Żaklin Pawelczyk, Agata Toman, Angelika Wieczorek, Kacper Psykała, Dominik Rymarczyk, Maciej Śliwiński, Jakub Zwoliński pod opieką pani Magdaleny Koloch reprezentowali Naszą szkołę.
            Uczniowie zdobyli Certyfikat Narodowego Banku Polskiego DRUŻYNY AMBASADORÓW EDUKACJI EKONOMICZNEJ ZŁOTYCH SZKÓŁ 2021/2022.

• Wycieczka Oświęcim

• Dn. 03.06.2022r. uczniowie kl. 1a II Liceum Ogólnokształcącego - klasy mundurowej z opiekunami wyjechali na wycieczkę do Oświęcimia.

• II miejsce w Polsce!

• Uczeń naszego Technikum Logistycznego Maciej Śliwiński zajął II i III miejsce w II Uczniowskich Mistrzostwach Polski w Wędkarstwie Spławikowym - Licealiada 2022.

• Certyfikat

• W ramach współpracy z Wydziałem Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej otrzymaliśmy certyfikat za udział w projekcie edukacyjnym "Uczelnie szkołom - o finansach z NBP. Edycja II".
            Jeszcze raz dziękujemy za współpracę!

• IV miejsce

• Uczennica naszej szkoły Julia Wiencierz zajęła IV miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Szkół w indywidualnych biegach przełajowych. Nasze gratulacje!

• Sukces w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

• Kolejny rok z rzędu nasi uczniowie rywalizowali w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych i odnieśli sukces. Eliminacje centralne odbyły się w dniach 27-28.05.2022r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Brała w niej udział nasza tegoroczna absolwentka Technikum Ekonomicznego Zuzanna Wilam. Spośród 11 bloków tematycznych Zuzia wybrała agrobiznes i zajęła 5 miejsce w kraju.
            Otrzymała tytuł laureata tej olimpiady i roczne stypendium, które bardzo jej się przyda w dalszej edukacji.
            Brawo Zuza! Brawo! Cieszymy się bardzo i gratulujemy.
            Powodzenia na studiach!