• Konkurs Wiedzy Biblijnej

• IV miejsce w etapie diecezjalnym XXV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy biblijnej dla uczennicy naszej szkoły Zuzanny Wilam.

• Uwaga

• Dn. 04.06.2021r. (piątek) sekretariat szkoły czynny w godz. 8.00 - 15.00.
            Dodatkowo informujemy, że 04.06.2021r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych w naszej szkole.

• Laureatka XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

• Uczennica naszej szkoły Anna Rataj laureatką XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego i Fotograficznego
            " Witkacy i ja" ! Zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy Aniu !
            W konkursie wzięło udział 276 uczestników z 27 szkół i placówek kulturalnych z całego kraju, w kategorii klas średnich przyznano tylko jedną nagrodę i jedno wyróżnienie.
            Artyści plastycy i historycy sztuki pracujący w komisji wzięli pod uwagę trafność doboru tematu (interpretacje plastyczne utworów dramatycznych lub obrazów Witkacego), umiejętne wykorzystanie technik typowych dla tego artysty i jakość walorów artystycznych.
             Muzeum Pomorza Środkowego  w Słupsku przygotowało wystawę czasową ( 13V- 13 VI) prac laureatów.
            Nasza biblioteka szkolna zaprasza na wystawę kopii wszystkich wysłanych do tego konkursu prac naszych uczniów. Wystawa w holu internetu ZSEi O w Oleśnie.