• Komunikat - nauczanie zdalne

• W okresie od 24 października 2020r. do 29 listopada  2020r. zgodnie z wytycznymi MEN nauka w naszej szkole odbywać się będzie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zarządzamy, co następuje:

1. Praca zdalna w naszej szkole będzie odbywać się w oparciu o platformę Microsoft Teams.
            2. We wszystkich klasach będzie realizowany tygodniowy plan zajęć.
            3. Podstawową formą kontaktu ucznia i rodzica z nauczycielem jest  edziennik - moduł Wiadmości.
            4. W trakcie zdalnego nauczania będzie realizowana podstawa programowa i będą wystawiane oceny.
            5. Realizacja zajęć i wystawiane oceny będą dokumentowane przez nauczycieli w edzienniku.
            6. Treści programowe będą przesyłane uczniom w dniu zajęć w godzinach pracy zgodnie z planem lekcji.
            7. W okresie kształcenia na odległość wszelkie uwagi i wnioski prosimy kierować do nauczycieli i wychowawców w oparciu o moduł Wiadomości w edzienniku.

Zawieszamy na dwa tygodnie...

• Warsztaty on-line

• W dniu 26 października 2020r.  pani Magdalena Koloch zorganizowała warsztaty z doradztwa zawodowego dla uczniów klasy Id Technikum Logistycznego. Zajęcia przeprowadzone zostały przez panią Annę Hiller-Janik- doradcę metodycznego z Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu. Warsztaty pt: „PODATNOŚĆ NA ZMIANY W TWOIM ŻYCIU ZAWODOWYM”  odbyły się na platformie Microsoft TEAMS.
            Dziękujemy pani Annie Hiller-Janik za kreatywne i profesjonalne przygotowanie zajęć
            .

• Finał konkursu "e-Portfolio"

• W dniu 21.10.2020r. w Regionalnym Zespole Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu  "e-Portfolio"  organizowanego w ramach projektu " Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy". W finale brało udział dwunastu uczestników konkursu. Uczennica klasy IIId naszego Technikum Logistycznego Karolina Respondek zajęła II miejsce w finale, wygrywając rower.
            Serdecznie GRATULUJEMY :)

• #DiscoverYourTalent

• Kształcenie i szkolenie zawodowe pozwala ludziom na zdobywanie wiedzy, umiejętności i kompetencji niezbędnych do osiągania sukcesów w pracy. Obecnie co najmniej 85% miejsc pracy w UE wymaga określonego poziomu umiejętności cyfrowych. Czy masz kompetencje potrzebne, aby osiągnąć sukces? Chcesz odkryć swój talent?   #DiscoverYourTalent
            Rozpocznij swoją podróż, dokonaj swojego wyboru.

Weź udział w tygodniu #EUVocationalSkills w swoim regionie

• ​​​​​​​Komunikat dla Rodziców i Uczniów naszej szkoły

• Szanowni Rodzice  i Uczniowie!

W okresie od 17 października 2020 r. do 23 października 2020r. nauka w naszej szkole będzie odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zarządzamy, co następuje:

2. We wszystkich klasach będzie realizowany tygodniowy plan zajęć.

• Dzień Edukacji Narodowej

• Dn. 13.10.2020r. w naszej szkole odbyła się krótka, ale uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez uczniów klasy 1c Technikum Ekonomicznego  i  Technikum Architektury Krajobrazu.

• Pierwsze projekty naszych logistyków

• Uczniowie klasy Id Technikum Logistycznego pod opieką pani Magdaleny Koloch przygotowali projekty swoich  centrów logistycznych, które oczywiście stworzą po ukończeniu naszego TECHNIKUM :)

• Wycieczka uczniów klasy 3c

• Dn. 29.09.2020r. uczniowie klasy 3c z opiekunami na wycieczce w Krakowie. Celem wycieczki było poznanie  dziedzictwa kulturowego i historycznego naszych przodków, pobudzanie aktywności poznawczej, wyzwalanie oraz rozwijanie zainteresowań polską kulturą i tradycją.