• Sukces w Olimpiadzie Logistycznej

• Uczennice naszego Technikum Logistycznego Wiktoria Dylka i Karolina Fal uzyskały tytuły finalistek w XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.
            Rangę tego osiągnięcia dydaktycznego podkreśla fakt, że uczennice te znalazły się w gronie 65 finalistów wyłonionych w trybie trójstopniowych eliminacji, spośród 7191 uczestników olimpiady.
            Zobacz: Karolina_Fal.pdf   Wiktoria_Dylka.pdf

• Drodzy Absolwenci!

• Gratulujemy  Wam ukończenia
            Liceum Ogólnokształcącego i Technikum!

Jesteśmy przekonani, że jesteście przygotowani do tego, by samodzielnie kreować swoją przyszłość. Żeby start w dorosłość rozpoczął się od sukcesów, pomyślnie zdajcie egzamin maturalny i udajcie się na ciekawe studia. Mądrze wykorzystajcie to, czego nauczyliście się w Naszej szkole, a na pewno przyniesie to korzyści w życiu osobistym i zawodowym. Wiecie już, że nie można zatrzymać żadnego dnia, ale można go nie stracić.
            Paulo Coelho napisał „Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w naszym życiu. Jeżeli uparcie chcemy tkwić w nim dłużej niż to konieczne, tracimy radość i szansę poznania tego co przed nami”,
            w związku z tym nie bójcie się wyzwań, realizujcie swoje marzenia, z nadzieją myślcie o swojej przyszłości.
            Życzymy Wam połamania piór na maturze oraz dużo zdrowia i optymizmu.

Do zobaczenia w szkole!
            Dyrekcja i Nauczyciele ZSEiO

Drodzy Absolwenci!
            Serdecznie gratulujemy ukończenia szkoły.
            Z całego serca życzymy Wam  sukcesów na dalsze lata nauki
            i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów.

Wychowawcy

• Zdalne nauczanie do 24 maja 2020r.

• W związku z epidemią koronawirusa informujemy, że zgodnie z wytycznymi MEN dalej w naszej szkole realizujemy naukę w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy Classroom Google i Microsoft Teams.
            Placówka pozostaje zamknięta do 24 maja 2020r.

• Harmonogram egzaminów

• Egzaminy maturalne odbędą się od 8 czerwca do 29 czerwca 2020r. bez egzaminów ustnych.
            Natomiast egzaminy potwierdzające kwalifikcje w zawodzie odbędą się od 22 czerwca 2020r.

Więcej informacji na stronie: nowe  terminy egzaminów
            Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Edukacyjnej z dn.24.04.2020r. komunikat.pdf​​​​​​​

• Z okazji Świąt Wielkanocnych

• Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz przyjaciołom szkoły
            życzymy
            dużo zdrowia i spokoju spędzonego w gronie najbliższych.
            Niech te Święta będą czasem zadumy, refleksji i radości.
            Niech płynąca z nich nadzieja i wiara dodają nam sił do pokonywania codziennych trudności.