• Obóz narciarski

• W dn. 24.02.2020r. - 26.02.2020r. uczniowie naszej szkoły przebywali na obozie narciarskim, w trakcie którego odwiedzili następujące kompleksy: Murzasichle, Małe Ciche i Białka Tatrzańska. Przez trzy dni pobytu w górach uczestnicy obozu z wielkim zapałem szlifowali i doskonalili umiejętności jazdy na nartach oraz podziwiali piękne widoki w Białce Tatrzańskiej.

• Warsztaty dla uczniów w Opolu

• Dn.25.02.2020r. uczniowie Technikum Ekonomicznego uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych w Regionalnym Zespole Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu. W trakcie uczniowie wykonali kilka ciekawych ćwiczeń, opracowali mapę myśli w oparciu o oporgramowanie komputerowe. Dodatkowo uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje możliwości na symulatorze jazdy w trudnych warunkach, a min. opanowali jazdę samochodem ciężarowym.

• Planowanie kariery

• Dn. 05.02.2020r. w naszej szkole uczniowie Technikum Logistycznego uczestniczyli w seminarium "Planowanie kariery zawodowej". Zajęcia poprowadził pan Andrzej Skiba w ramach projektu "Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy".

• Kurs kelnerski

• Dn. 04.02.2020r. w naszej szkole odbyły się zajęcia z kursu kelnerskiego - poziom podstawowy.
            Zajęcia poprowadził certyfikowany trener pan Jan Jakimowicz.
            Juz wkrótce następny kurs kelnerski i baristyczny głównie dla uczniów Technikum Hotelarstwa  w ramach projektu "Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy".

• Kurs z AutoCada

• W dn. 22.01.2020r. - 27.02.2020r. uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu uczęszczają na kurs z obsługi programu AUTOCAD w wymiarze 50 godzin. Zajęcia zorganizowane w ramach projektu "Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy".

• Studniówka 2020

• W sobotę, 01.02.2020r. w Restauracji "U Wąsińskich" w Oleśnie odbył się Bal Studniówkowy, który z pewnością pozostanie na długo w pamięci naszych tegorocznych maturzystów.