• e-Dziennik w naszej szkole

• Szanowny Użytkowniku
          Otrzymałeś dostęp do dziennika elektronicznego
          Uczniowie Optivum UONET+

​Aby zobaczyć informacje:
          1.W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego:
          Wyświetli się powitalna strona systemu j.n.
          2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
          3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
          4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
          5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem ...i kliknij przycisk  Ustaw nowe hasło.
          6.Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail  i ustalonego przez siebie hasła.
          7. Przeglądaj informacje, otwierając poszczególne zakładki. Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz na zakładce Pomoc.