• Dni wolne

• Informujemy, że 07.05.2024r., 08.05.2024r. i 09.05.2024r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla ucznia ze względu na trwające matury z przedmiotów obowiązkowych.

• Licencja na BIZNES

• W dniu 26.04.2024r. uczennice klasy 3c Technikum Ekonomicznego - Katrin Klyta, Wiktoria Szczygieł reprezentowały zespół naszej szkoły w finale Wojewódzkiego konkursu „ Licencja na Biznes - liczy się pomysł”.
            Drużyna w składzie: Kinga Gońda 2c TE, Zuzanna Przybylska 2c TE, Kinga Słomka 2c TE, Katrin Klyta 3c TE, Wiktoria Szczygieł 3c TE miała za zadanie przygotować swój biznesplan na prowadzenie działalności gospodarczej. Uczennice stworzyły pomysł na firmę pt.: „ Powietrzny Kurier”.
            Drużyna zdobyła wyróżnienie.

• Kierunek Polska

• Dn. 30.04.2024r. uczniowie naszej szkoły zakończyli praktyki na Malcie.
            Oto zdjęcia z lotniska i powrót samolotem do Polski.