• I miejsce

• Uczennice naszej szkoły zajęły I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w piłce siatkowej dziewcząt  - Licealiada 2021/2022.
          Nasze gratulacje.

• Wyróżnienie

• Uczeń naszego Technikum Architektury Krajobrazu Mateusz Puchała otrzymał wyróżnienie za konkurs „Magia Kuchennych Ogrodów”.
        • Najlepsi z języka niemieckiego

• Uczniowie naszej szkoły z najlepszymi wynikami w woj. opolskim w konkursie z języka niemieckiego Deutschfreund:
          1. miejsce - Kinga Baron - laureatka
          2. miejsce - Dawid Gajewski
          7. miejsce - Agata Drynda.

• Sukces uczennic Technikum Architektury Krajobrazu

• Uczennice naszego Technikum Architektury Krajobrazu: Daria Rajonoga, Emilia Ogórek i Dorota Przywara zostały finalistkami centralnego etapu Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych z bloku architektura krajobrazu.
          Nasze gratulacje!

• Sukces uczennic Technikum Ekonomicznego

• Uczennice naszego Technikum Ekonomicznego
          Zuzanna Wilam, Dominika Kik i Weronika Ostrzecha uzyskały tytuł finalistek Olimpiady Wiedzy i Umięjętności Rolniczych. Nasze gratulacje !

• Sukces w Olimpiadzie Logistycznej

• Uczennice naszego Technikum Logistycznego Wiktoria Dylka i Karolina Fal uzyskały tytuły finalistek w XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.
          Rangę tego osiągnięcia dydaktycznego podkreśla fakt, że uczennice te znalazły się w gronie 65 finalistów wyłonionych w trybie trójstopniowych eliminacji, spośród 7191 uczestników olimpiady.

• III miejsce

• Nasza szkoła zajęła III miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Opolskiego 2018/2019

• Wyróżnienie w konkursie

• Grupa uczniów klasy Id Technikum Logistycznego:
          Aneta Galiczak, Paulina Gędek, Robert Borowski zdobyli wyróżnienie
          w Ogólnopolskim Konkursie Kreatywnym „ Młody Kierowca”.
          W konkursie brało udział 89 drużyn z całej Polski.
          Konkurs organizowany był w ramach 200. rocznicy powstania
          Centralnej Administracji Drogowej w Polsce przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.
          Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do czynnego zainteresowania się tematem

• Dwie uczennice naszej szkoły otrzymały Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/2020:
          1. Julia Kiedrzyn - uczennica Klasy Mundurowej II Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnie.
          2. Zuzanna Wilam - uczennica Technikum Ekonomicznego w Oleśnie.

• I miejsce

• w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w piłce nożnej dziewcząt

• Mistrzyni Polski w grze singlowej

• Magdalena Matusiak - uczennica naszej szkoły reprezentantką Polski na XXXI Mistrzostwach Świata we Francji.

• I miejsce

• dla uczniów w POWIATOWYCH BIEGACH SZTAFETOWYCH 2019
          oraz
          II miejsce dla uczennic z naszej szkoły również
          w POWIATOWYCH BIEGACH SZTAFETOWYCH 2019.

• I miejsce w roku szkolnym 2018/2019

• w klasyfikacji sportowej szkół powiatu oleskiego w roku szkolnym 2018/2019 - dla dziewcząt i chłopców.

• Trzy medale

• Trzy medale Oleskiego Ekonomika w Indywidualnej Lekkiej Atletyce w Opolu 2019
          1. Dawid Plata zdobył MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA w biegu na 3000m.
          2. Wiktoria Osyra zdobyła WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA w biegu na 1500m.
          3. Brąz, po debiucie w trójskoku, uzyskała Julia Osiewacz i 4 miejsce w skoku w dal.
          Po raz pierwszy nasze dziewczęta zdobyły MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA, a chłopacy zajęli 4 miejsce.
          Wcześniej Wiktoria Osyra zdobyła złoty medal w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA w biegach przełajowych, dziewczęta zdobyły MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA w przełajowych biegach drużynowych. To zwycięstwo dało im możliwość udziału w ogólnopolskich drużynowych biegach przełajowych w Kamionie, na których zajęły 4 miejsce, a indywidualnie 6 miejsce w kraju zajęła Wiktoria Osyra. W kwietniu, w Namysłowie nasza sztafeta dziewcząt zdobyła WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA.

• II miejsce

• dla uczennica naszej szkoły Patrycji Klima w konkursie
          Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"
          w ramach autorskiego programu
          "Stop uzależnieniom, czas na dobrą muzykę i wymarzony zawód".

• Zwycięzcy Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

• W Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się III etap VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do finału zakwalifikowało się 60 uczniów, którzy najlepiej napisali dwa pierwsze etapy.
          Z naszej szkoły do ostatniego etapu dostali się:
          Angelika Kozala, Jessica Kozala, Krzysztof Kłak. Wszyscy finaliści są uczniami IV klasy Technikum Logistycznego.
          Zwycięzcą VIII edycji Olimpiady Logistycznej został
          uczeń Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących KRZYSZTOF KŁAK.